AquafadasTr -  Fikirevi Yazılım Bilişim Ltd. Şti.
nbd [ @ ] aquafadastr.com
+90 - 312 - 2121152
Herkes için özel bir Aquafadas
Dergi
Yayıncılığı
Gazete
Yayıncılığı
ePub3
Yayıncılığı
Eğitim
Yayıncılığı
e-Ticaret
Yayıncılığı
Kataloğ
Yayıncılığı
Neden Aquafadas ?
"Kendi başarınızın mahkumu olmayın!"

Projenizi tamamlayana ve yayına gönderene kadar hiç bir ödeme yapmadan ilerleyin ve maliyet ile karşılaşmayın.

Aquafadas ile tüm maliyetleriniz kontrolünüz altında, süprizlerle karşılaşmayın. Yayınlarınız milyonlarca indirildiğinde de sizin maliyetiniz aynı kalsın. Yani indirme başına bir ücret veya komisyon ödemesi asla sözkonusu olmadan...
"Kullandığınız kadar ödeyin."

Aquafadas, sizin kurumsal ihtiyaçlarınıza göre ölçeklenebilir, Aquafadas'ın opsiyonel özelliklerinden hangilerine ihtiyacınız varsa sadece onlar için ödeme yaparsınız.

Ayrıca Aquafadas üzerinde sizin için özel geliştirmeler yapılarak sizin iş akış ve yönetim sistemleriniz ile entegre çözümler üretilebilir.
Mükemmel yayınlama & okuma deneyimi.

Aquafadas size ve müşterilenizeen iyi okuma deneyimini sunabilmek için sezgisel bir yayın üretme sistemi geliştirmiştir.

Sizin için 40'dan fazla zenginleştirme aracı ile geniş bir içerik üretim aracı sunan Aquafadas ile, temelden en üst seviyeye kadar (resim galerisi, video, ses, animasyon, 360°görüntüleme, oyunlar ve çok daha fazlası ile) interaktiflik kazandırılmış yayınlar üretebilirsiniz.
Siz nasıl isterseniz...

Çalışma ve üretim yönteminiz ile kullandığınız sistem ve araçlar ne olursa Aquafadas size mutlaka bir çözüm sunmaktadır.Üretim için InDesign'ı kullanabileceğiniz gibi, herhangi bir şekilde PDF formatına dönüştürülmüş olan yayınlarınızı da PDF'den otomatik olarak dönüştürerek yayınlama imkanınız bulunmaktadır.

Yayınlarınızı iOS ve Android uygulamalarınız içinden sunabileceğiniz gibi, ePUB3 formatında veya HTML5/Flash formatlarında webtablet olarak da yayınlayabilirsiniz.

İstatistikleriniz elinizin altında.

Aquafadas okuyucularınızın okuma deneyimlerini, reklam verenler için reklamların  ve sizin için yayınlarınızın  performansını izlemeniz için ihtiyaç duyacağınız istatistiki verileri toplamanızı sağlamaktadır.

İstatistiki verileriniz sizin Google Analytics, Xiti, Flurry hesaplarınızda toplanmakta ve bu veriler ile istenilen seviyede özel raporlar elde etmeniz ve kullanmanız mümkün olmaktadır.
Sürekli birliktelik.

Aquafadas yayıncılar için okuyucu bağlımlığının ve devamlığının öneminin farkında olarak, bu sürekli birlikteliği desteklemek için özel araçlar sunmaktadır.


Doğru pazarlama ve stratejileriniz için kullanabileceğiniz analytics verilerinize ilaveten Aquafadas tarafından sizin için özel geliştirilen pazarlama ve iletişim araçlarımızı da kullanabilirsiniz. Aquafadas tarafından sunulan, okurlarınıza ilişkin platform ve cihaz bazlı veriler, İleri Düzey Anlık Bildimi Sistemini ve diğer özellikleri kullanarak hedeflerinize ulaşmak tahminlerinizden çok daha hızlı ve kolay olacaktır.

Tümü sizin başarınız için.

"Sizin başarınız, bizim başarımızdır."

Aquafadas beklediğiniz başarıyı elde edebilmeniz için size her türlü teknik imkanı sunmaya gayret etmektedir. Tekil satış ve abone satış sistemleri, abone satış entegrasyonları, pazarlama araçları, vb. ile sizin emeğinizin karşılığını almanızı kolaylaştırak ve desteklemek istiyoruz.
Neye ihtiyacınız varsa, hepsi Aquafadas'ta !

Aquafadas sizin hizmetinizdedir.

Aquafadas, ekibini, müşterilerini ve gönül verenlerini, bir bütün halinde ailesi olarak kabul etmektedir. "Herşey sizin için" sloganı ile 7x24 hizmet sunmaya çalışmaktan mutluluk duyoruz!


Sizlerin görüş ve önerileri bizim için herkesten daha önemli, sizin beklentileriniz doğrultusunda Aquafadas her geçen gün kendini yenilemeye ve geliştirmeye devam ediyor!