AquafadasTr -  Fikirevi Yazılım Bilişim Ltd. Şti.
nbd [ @ ] aquafadastr.com
+90 - 312 - 2121152
Aquafadas Viewer

Ürettiğiniz içerikleriniz yayına vermeden önce bilgisayarınızda ve mobil cihazlarınızda test etmek için Aquafadas aracı.
İçeriklerinizi mobil cihazlarınızda test edin !

Hem uygulamalarınızı hem de üzerinde çalıştığınız zenginleştirilmiş içeriklerinizin nasıl göründüğünü ve çalıştığını görebilmek ve test edebilmek için Aquafadas Viewer uygulamasını kullanabilirsiniz.

Aquafadas Viewer uygulamasını AppStore ve Google Play Store üzerinden mobil cihazlarınıza indirebilir ve test işlemlerinize başlayabilirsiniz veya bilgisayarınıza (MacOS) kurulumunu yaparak tablete ihtiyaç olmaksızın bilgisayarınız ekranında da test edebilirsiniz.

İçeriklerinizi doğrudan InDesign içinden veya iTunes uygulamasını kullanarak veya WIFI bağlantısını kullanarak aktarmanız mümkün bulunuyor, sizin ihtiyaçlarınıza ve çalışmalarınıza göre en uygun yöntemi kullanmanız yeterli olacaktır.
Tam fonksiyonlu, tamamen ücretsiz.

Ürettiğiniz interaktif yayınlarınızı (ZAVE) birebir (%100) kendi uygulamanız içinde test etmek için Aquafadas Viewer uygulamasını kullanın. Herşey istediğiniz ve beklediğiniz gibi ise ZAVE dosyanızı yayına gönderebilirsiniz veya üzerindeki çalışmalarınıza devam edebilirsiniz.